GTS CE získala ocenění za nejlepší velkoobchodní nabídku ve střední a východní Evropě

20.11.2010 -

Skupina GTS Central Europe (GTS), vedoucí telekomunikační operátor s vlastní sítí a poskytovatel služeb datových center v regionu střední a východní Evropy, získala prestižní ocenění Capacity Awards Nejlepší velkoobchodní nabídka ve střední a východní Evropě. Slavnostní předání cen se konalo 15. listopadu 2010 v Amsterdamu. Skupina GTS obdržela toto prestižní ocenění časopisu Capacity Magazine již celkem čtyřikrát a nyní druhý rok v řadě. Potvrzuje se tak vedoucí postavení GTS v rozvoji velkoobchodní strategie na trzích střední a východní Evropy.

„Porota vybrala GTS Central Europe díky investicím v oblasti služeb napříč rozvojovými trhy východní Evropy. Od chvíle, kdy společnost v roce 2008 koupily private equity fondy Columbia Capital, M/C Venture Partners a Innova Capital, prožívá firma investiční horečku, jejímž cílem je obohatit svou nabídku – a to nejen v poskytování podnikových služeb v relativně dobře vyvinutých místech jako jsou Praha a Varšava, ale také v méně obvyklých lokalitách jako jsou Ukrajina, Lotyšsko, Slovinsko, Bulharsko, Chorvatsko a Srbsko,“ říká Angela Partington, editorka časopisu Capacity.

Během loňského roku pokračovala společnost v investicích do svých přístupových a dálkových sítí. V roce 2010 se GTS podařilo získat tři poskytovatele telekomunikačních služeb: Datek, Interware a Dial Telecom, kteří dále vylepšili metropolitní optické a bezdrátové sítě v Rumunsku, Maďarsku a na Slovensku. GTS navíc rozšířila svou regionální optickou síť překročením hranic do Srbska a Slovinska. Došlo také k rozšíření datových center díky nedávnému otevření nových prostor v Praze a k rozvoji regionální ethernetové platformy napříč Českou republikou, Maďarskem, Polskem, Slovenskem a Rumunskem s propojovacími body v každé z těchto zemí, stejně jako ve Frankfurtu a ve Vídni.

„Těší nás, že jsme znovu obdrželi ocenění Nejlepší velkoobchodní nabídky ve střední a východní Evropě,“ říká Artur Ostrowski, senior viceprezident pro mezinárodní služby skupiny GTS. „Toto ocenění je pro celý tým GTS velice motivující, a zároveň je to pro nás i výzva, abychom pokračovali v dalším vývoji a podařilo se nám tak naplnit stále vzrůstající požadavky našich zákazníků. Věřím, že kombinace dosahu sítě, komplexního produktového portfolia a našeho závazku k dalšímu rozvoji sítě a služeb umožní GTS udržet si svou pozici preferovaného partnera v regionu střední a východní Evropy.“

Ocenění je založeno na pěti kritériích – kvalita a výkon sítě, dosah sítě, rychlost zavádění inovací na trh, cenová strategie a celkové investice do sítě.

 

Novinky

Co se u nás děje

GTS dodá hlasové a mezinárodní VPN služby britské společnosti Penzias zajišťující správu technologií

26.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, vytvoří v Polsku, Rumunsku a Maďarsku virtuální privátní síť (VPN) a zajistí hlasové služby firmě Penzias – britské společnosti spravující telekomunikační systémy pro kancelářské budovy.

Řešení GTS Data Storage získalo ocenění IT Produkt 2012

18.06.2012
Řízené úložné řešení pro lepší zabezpečení a spolehlivější správu dat GTS Data Storage, které nabízí telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech, se dostalo do nejužšího výběru nejlepších letošních novinek a získalo ocenění IT Produkt 2012.

GTS spouští novou službu videokonferencí v HD kvalitě, dostupnou kdykoli a kdekoli; Platforma Vidyo přináší škálovatelný systém telepresence jak velkým, tak malým a středním firmám

14.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, spouští novou službu GTS Videokonference.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všechna práva vyhrazena
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist