GTS Central Europe nominována v rámci World Communication Awards 2010 na Nejlepšího regionálního operátora

16.09.2010 -

Společnost GTS Central Europe (GTS) byla díky svému zaměření na zákazníky, široké nabídce řešení a stabilní finanční výkonnosti vybrána mezi finalisty kategorie Nejlepší regionální operátor v rámci World Communication Awards. WCA, Světové ceny za komunikaci, jsou nejrespektovanější událostí v rámci komunikačního průmyslu. Nominace potvrzuje vedoucí pozici skupiny GTS v dodávce telekomunikačních řešení v regionu střední a východní Evropy. Vítězové cen WCA budou vyhlášeni 24. listopadu tohoto roku.


„Nominací v kategorii Nejlepší regionální operátor v rámci prestižních cen WCA jsme velice potěšeni. Po transformačních procesech zaměřených na zlepšení celkové efektivnosti firmy, velkých investicích do sítě i infrastruktury datových center a nedávných akvizicích konsolidujících trh jsme dobře připraveni na potřeby našich zákazníků. Nominace oceňuje naše úsilí dosahovat obchodního úspěchu a být předním telekomunikačním operátorem v  regionu střední a východní Evropy,“ komentoval nominaci Adam Sawicki, generální ředitel skupiny GTS.


Kritéria v kategorii Nejlepší regionální operátor v rámci cen WCA 2010 zahrnují soulad nabídky služeb s lokálními potřebami, reakce vývoje a inovace služeb na změny trhu, silný strategický směr a projevený finanční růst. Během několika posledních let prošla skupina GTS reorganizací v souladu s potřebami zákazníků a vytvořila tak sedm obchodních jednotek – pět národních (Česká republika, Polsko, Maďarsko, Slovensko a Rumunsko) a dvě mezinárodní (velkoobchodní datové služby a velkoobchodní hlasové služby). Skupina GTS rovněž spustila unikátní ethernetovou platformu napříč regionem střední a východní Evropy s propojovacími body ve Frankfurtu a ve Vídni i v každé regionální zemi. Rozsáhlá regionální páteřní optická/DWDM síť skupiny GTS umožňuje společně s obsáhlým přístupem k síti na základovou infrastrukturu kontinuálně přidávat k hlasovým a datovým produktům rozšířené vrstvy služeb a také využít propojení mezi rostoucím počtem datových center skupiny. V neposlední řadě pak skupina GTS přes celosvětově složité ekonomické prostředí dosáhla v prvním pololetí 2010 meziročního růstu provozního zisku před zdaněním, splátkou úroků, odpisy a amortizací (EBITDA) o 7,5 % a peněžního toku (cash flow; EBITDA bez investičních nákladů CAPEX) o 9 %, což je přímým důsledkem změn v produktovém portfoliu a pokračující optimalizace nákladů.
Nominace skupiny GTS na Nejlepšího regionálního operátora zařazuje firmu po bok elitní skupiny finalistů: China Telecom (Evropa), Digicel Group, Hutchison Global Communications, Interoute, Singapore Telecommunications a Viettel. Vítěz bude oznámen 24. listopadu 2010 na ceremoniálu v londýnském Hiltonu v Park Lane.

Novinky

Co se u nás děje

GTS dodá hlasové a mezinárodní VPN služby britské společnosti Penzias zajišťující správu technologií

26.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, vytvoří v Polsku, Rumunsku a Maďarsku virtuální privátní síť (VPN) a zajistí hlasové služby firmě Penzias – britské společnosti spravující telekomunikační systémy pro kancelářské budovy.

Řešení GTS Data Storage získalo ocenění IT Produkt 2012

18.06.2012
Řízené úložné řešení pro lepší zabezpečení a spolehlivější správu dat GTS Data Storage, které nabízí telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech, se dostalo do nejužšího výběru nejlepších letošních novinek a získalo ocenění IT Produkt 2012.

GTS spouští novou službu videokonferencí v HD kvalitě, dostupnou kdykoli a kdekoli; Platforma Vidyo přináší škálovatelný systém telepresence jak velkým, tak malým a středním firmám

14.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, spouští novou službu GTS Videokonference.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všechna práva vyhrazena
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist