GTS Central Europe posiluje svůj závazek dodávat firmám standardizované ethernetové služby

17.05.2011 - GTS Czech

Skupina GTS Central Europe (GTS), vedoucí telekomunikační operátor s vlastní sítí a poskytovatel služeb datových center v regionu střední a východní Evropy, dnes oznámila, že se stává členem organizace Metro Ethernet Forum (MEF). Nově uzavřené členství a následné získání certifikace MEF jsou důkazem, že GTS klade důraz na potenciál růstu a důležitost ethernetových služeb pro firemní zákazníky.

Vzhledem k rychle rostoucí poptávce po aplikacích vyžadujících širokopásmové připojení předpokládá skupina GTS, že ethernet bude pro firemní a velkoobchodní zákazníky preferovaným řešením. Členství v organizaci MEF zaručuje zákazníkům, že se portfolio služeb GTS Ethernet řídí nejvyššími standardy telekomunikačního průmyslu. Zařazení se do organizace MEF je pro GTS klíčovým prvkem v rozvoji své strategie poskytovat zákazníkům bezkonkurenční službyv regionu střední a východní Evropy. Skupina GTS se zaměřuje na zajištění nejvyšších hodnot pro spokojenost zákazníků – k nim patří i snadná adaptace řešení a spolehlivost, kterou poskytují certifikované standardy technologií.
„Jsme opravdu potěšeni, že nyní můžeme spolupracovat s předními společnostmi v oblasti vytváření specifikací interoperability, které umožňují poskytovatelům služeb umístit v rámci jejich sítí řešení pro více obchodníků zároveň, nezávisle na tom, zda jsou lokální či mezinárodní,” řekl Ignacio Irurita, CTO skupiny GTS. „GTS již spustila první end-to-end ethernetovou platformu napříč více zeměmi, která pokrývá Českou republiku, Maďarsko, Polsko, Slovensko a Rumunsko. Nyní odstartujeme proces MEF certifikace služeb GTS Ethernet. Věříme, že tato certifikace rozšíří naše konkurenční výhody a pomůže nám být stále v předstihu před očekáváním našich zákazníků.“
Služby kompatibilní s MEF, jako například Ethernet Line, přinášejí bezkonkurenční nové výhody včetně značných úspor celkových nákladů na vlastnictví, jedinečnou škálovatelnost, flexibilní QoS a vysokou spolehlivost řešení.
MEF je globální neziskovou organizací, která se věnuje urychlení přijetí ethernetu jako preferované technologie pro sítě a služby. Tvoří ji více než 175 poskytovatelů služeb, dodavatelů vybavení a testovacích společností, díky nimž MEF pracuje na rozvoji ethernetových služeb a technických specifikací a stejně tak i usnadňuje zavádění interoperability a standardů.

Nan Chen, prezident MEF, uvedl: „GTS se zařazuje do neustále rozšiřujícího se okruhu poskytovatelů ethernetových služeb v rámci MEF. Poskytovatelé služeb stále hledají možnosti, jak splnit očekávání zákazníků v oblasti širokopásmového připojení a výkonu při současném snižování kapitálových a provozních nákladů – ethernet je ověřeným řešením.”
Portfolio ethernetových služeb skupiny GTS se neustále rozvíjí v souladu se standardy a doporučeními MEF. Stále více zákaznických aplikací vyžaduje vysokorychlostní datové spojení, proto GTS zlepšuje nabídku služeb, které splní očekávání zákazníků. V současné době nabízí portfolio produktů GTS Ethernet homogenní ethernetovou platformu, která umožňuje zákazníkům GTS zajištění základních potřeb pro přenos kritických obchodních dat, hlasových záznamů i videa prostřednictvím běžné vysokorychlostní sítě WAN, propojení datových center a vyhrazeného širokopásmového přístupu k internetu.
Portfolio ethernetových služeb GTS zahrnuje GTS Ethernet Line pro aplikace Point-to-Point a Point-to-Multipoint, GTS Ethernet VPN pro aplikace Multipoint-to-Multipoint, GTS Ethernet Media Line pro distribuci médií a GTS Ethernet NNI pro ethernetové propojení operátorů.

 

Novinky

Co se u nás děje

GTS dodá hlasové a mezinárodní VPN služby britské společnosti Penzias zajišťující správu technologií

26.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, vytvoří v Polsku, Rumunsku a Maďarsku virtuální privátní síť (VPN) a zajistí hlasové služby firmě Penzias – britské společnosti spravující telekomunikační systémy pro kancelářské budovy.

Řešení GTS Data Storage získalo ocenění IT Produkt 2012

18.06.2012
Řízené úložné řešení pro lepší zabezpečení a spolehlivější správu dat GTS Data Storage, které nabízí telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech, se dostalo do nejužšího výběru nejlepších letošních novinek a získalo ocenění IT Produkt 2012.

GTS spouští novou službu videokonferencí v HD kvalitě, dostupnou kdykoli a kdekoli; Platforma Vidyo přináší škálovatelný systém telepresence jak velkým, tak malým a středním firmám

14.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, spouští novou službu GTS Videokonference.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všechna práva vyhrazena
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist