GTS Czech rozšířil své partnerství s VMware

19.12.2011 - GTS Czech

Telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech (GTS) rozšířil v prosinci své partnerství se společností VMware, globálním lídrem v oblasti virtualizačních řešení a cloudové infrastruktury. GTS nyní doplnila nedávno získané partnerství Service Provider stupně Professional, zaměřené na poskytování služeb, o partnerství z rodiny dodávek řešení, a to VMware Solution Provider, opět stupně Professional. Získané personální ocenění a partnerské úrovně v obou oblastech podpoří budování hybridních systémů, které umožní využívat vCloud služeb GTS ve spojení s privátním virtuálním prostředím vybudovaným u zákazníka.

Novinky

Co se u nás děje

GTS dodá hlasové a mezinárodní VPN služby britské společnosti Penzias zajišťující správu technologií

26.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, vytvoří v Polsku, Rumunsku a Maďarsku virtuální privátní síť (VPN) a zajistí hlasové služby firmě Penzias – britské společnosti spravující telekomunikační systémy pro kancelářské budovy.

Řešení GTS Data Storage získalo ocenění IT Produkt 2012

18.06.2012
Řízené úložné řešení pro lepší zabezpečení a spolehlivější správu dat GTS Data Storage, které nabízí telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech, se dostalo do nejužšího výběru nejlepších letošních novinek a získalo ocenění IT Produkt 2012.

GTS spouští novou službu videokonferencí v HD kvalitě, dostupnou kdykoli a kdekoli; Platforma Vidyo přináší škálovatelný systém telepresence jak velkým, tak malým a středním firmám

14.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, spouští novou službu GTS Videokonference.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všechna práva vyhrazena
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist