GTS Czech získala od společnosti Cisco partnerskou certifikaci úrovně Premier

18.10.2011 - GTS Czech

Společnost GTS Czech dnes oznámila, že získala certifikaci úrovně Premier od společnosti Cisco®. Aby se firma GTS Czech mohla stát držitelem certifikace úrovně Premier, musela splnit standardy dané společností Cisco týkající se především síťové odbornosti, služeb, podpory a spokojenosti zákazníka.

„Certifikace úrovně Premier jen dále formálně potvrzuje rozvoj GTS Czech a jejího působení v oblasti ICT v posledních dvou letech,“ řekl Václav Molík, ředitel zákaznických projektů GTS Czech. „Stali jsme se hlavním hráčem na trhu datových center a poskytujeme široké portfolio managed služeb jako je Managed PBX, Managed Security, Virtual Hosting, Managed Server, Virtual Fax, SMS gate, Videokonference nebo virtuální Call centrum. Tyto služby jsou založeny na stabilním a osvědčeném partnerství a Cisco technologie jsou jedním ze základních stavebních kamenů.“
„Cisco se zavázalo k poskytování příslušných nástrojů, školení a programů, aby svým partnerům pomohlo zajistit příslušný růst, odlišnost a ziskovost,“ říká Surinder Brar, ředitel globálních partnerských programů v Cisco. „Se specializací v Cisco Express Foundation tak GTS Czech investovala do integrovaných a pro zákazníky přizpůsobených technologických řešení, které splňují představy dnešních zákaznických požadavků.“
GTS Czech se jako Cisco Premier Certified Partner může pochlubit širokou škálou svých technických znalostí. Aby GTS Czech mohla certifikaci Cisco Premier získat, bylo třeba, aby dosáhla specializace Cisco Express Foundation. Tato specializace zahrnuje testy technické kompetence v integraci základních prvků – směrovačů, přepínačů, bezdrátových sítí LAN a bezpečnostních technologií. Kromě toho musela GTS Czech integrovat do své nabídky také základní úroveň Cisco Lifecycle Services a prokázat tím měřitelně vysokou úroveň zákaznické spokojenosti založenou na nezávisle auditovaných dotaznících zákaznické spokojenosti.
Cisco Resale Channel Program poskytuje svým partnerům požadovaná školení vedoucí ke zlepšení obchodních, technických a Cisco Lifecycle Services schopností a dovedností. Certifikace prodejního partnera Cisco – Gold, Silver, Premier a Select – představuje stále rostoucí škálu dovedností napříč klíčovými technologiemi a schopnost partnerů přinášet integrovaná síťová řešení. Specializace prodejního partnera Cisco – Master, Advanced a Express – odráží rostoucí hloubku obchodních, technických a odborných služeb v odpovídajících technologiích.

 

 

Novinky

Co se u nás děje

GTS dodá hlasové a mezinárodní VPN služby britské společnosti Penzias zajišťující správu technologií

26.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, vytvoří v Polsku, Rumunsku a Maďarsku virtuální privátní síť (VPN) a zajistí hlasové služby firmě Penzias – britské společnosti spravující telekomunikační systémy pro kancelářské budovy.

Řešení GTS Data Storage získalo ocenění IT Produkt 2012

18.06.2012
Řízené úložné řešení pro lepší zabezpečení a spolehlivější správu dat GTS Data Storage, které nabízí telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech, se dostalo do nejužšího výběru nejlepších letošních novinek a získalo ocenění IT Produkt 2012.

GTS spouští novou službu videokonferencí v HD kvalitě, dostupnou kdykoli a kdekoli; Platforma Vidyo přináší škálovatelný systém telepresence jak velkým, tak malým a středním firmám

14.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, spouští novou službu GTS Videokonference.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všechna práva vyhrazena
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist