GTS zajistí pro Tesco IP VPN služby v celém regionu

11.08.2011 - GTS Czech

Telekomunikační skupina GTS Central Europe (GTS) poskytne maloobchodnímu řetězci Tesco IP VPN služby v celém regionu střední a východní Evropy. Vzájemná spolupráce v České republice se tím rozšířila i do Maďarska, Polska a na Slovensko, a zahrnuje tak téměř 1000 obchodů.

„Pro Tesco bylo důležité vybrat si důvěryhodného partnera pro spolehlivé zajištění telekomunikačních služeb pro naše obchody v celém regionu střední a východní Evropy. Na základě kvalitních referencí a dobrých zkušeností se službami skupiny GTS v České republice jsme se rozhodli naši spolupráci rozšířit do celého regionu,“ řekl John Herz, ředitel IT pro region střední a východní Evropy společnosti Tesco Stores.

„Objem našich služeb, které společnost Tesco využívá, od roku 2005 stále roste. Nejprve se jednalo o významný růst v rámci České republiky a jsme rádi, že se nám nyní podařilo rozšířit jej i do dalších zemí, ve kterých působíme. Tesco Stores nyní získalo jednotnou garantovanou službu pro celý region. Věříme, že jejich důvěra odráží náš závazek naplňovat jejich cíle,“ řekl Danny Bottoms, generální ředitel skupiny GTS.
V souvislosti s rozšiřováním pokrytí řetězce Tesco docházelo k připojování stále většího počtu prodejen, poboček a skladů do regionální sítě a objem služeb postupně rychle narůstal. V České republice navíc Tesco Stores využívá i služby datových center skupiny GTS.
Služba GTS IP Virtual Private Network (VPN) umožňuje snadno a efektivně propojit všechny firemní pobočky do jediné privátní sítě a výrazně tak snížit provozní náklady na spolehlivou komunikaci uvnitř firmy. Služba je vhodná k jednoduchému propojení lokálních počítačových sítí s možností kombinace datových, hlasových i internetových služeb.
Díky rozšiřování maloobchodní sítě Tesco Stores se očekává postupný růst služeb, a to ve všech zemích v regionu. GTS poskytuje primární a redundantní služby každému obchodu a s využitím SLA smluvně garantuje parametry služby.

 

Novinky

Co se u nás děje

GTS dodá hlasové a mezinárodní VPN služby britské společnosti Penzias zajišťující správu technologií

26.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, vytvoří v Polsku, Rumunsku a Maďarsku virtuální privátní síť (VPN) a zajistí hlasové služby firmě Penzias – britské společnosti spravující telekomunikační systémy pro kancelářské budovy.

Řešení GTS Data Storage získalo ocenění IT Produkt 2012

18.06.2012
Řízené úložné řešení pro lepší zabezpečení a spolehlivější správu dat GTS Data Storage, které nabízí telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech, se dostalo do nejužšího výběru nejlepších letošních novinek a získalo ocenění IT Produkt 2012.

GTS spouští novou službu videokonferencí v HD kvalitě, dostupnou kdykoli a kdekoli; Platforma Vidyo přináší škálovatelný systém telepresence jak velkým, tak malým a středním firmám

14.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, spouští novou službu GTS Videokonference.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všechna práva vyhrazena
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist