GTS získala za své ethernetové služby ocenění MEF

20.10.2011 - GTS Czech

Skupina GTS Central Europe (GTS) získala prestižní ocenění „Regionální poskytovatel služeb roku“ od organizace Metro Ethernet Forum (MEF). Ta oceňuje vedoucí postavení společnosti v rozvoji a dodávkách ethernetových služeb v regionu EMEA. GTS byla nominována také v kategorii „Nejlepší ethernetové služby v oblasti velkoobchodu“.

V posledních několika letech se ethernet stal hlavním zájmem mnoha společností. Ethernetová koncová platforma společnosti GTS s více než 750 propojeními pokrývajícími celou střední a východní Evropu poskytuje zákazníkům bezproblémové širokopásmové řešení s výhodou flexibility a škálovatelnosti. Dalším z výrazných úspěchů GTS v oblasti ethernetu je certifikace potvrzující, že služby společnosti splňují požadavky organizace MEF. Síťoví inženýři společnosti GTS navíc úspěšně dokončili MEF Professional Certification Program, čímž stvrdili svou odbornou kvalifikaci v oblasti ethernetu. GTS je zatím prvním a jediným operátorem ve střední a východní Evropě, který získal obě dvě tyto certifikace. Tím společnost potvrzuje jasnou vedoucí roli v této části Evropy.
„Naši firemní a velkoobchodní zákazníci se stále více spoléhají na ethernet. Abychom vyhověli jejich potřebám, musíme neustále investovat do těchto základních technologií rozšiřováním našeho portfolia řešení, geografického dosahu a rychlosti až 40G s tím, že tu již brzy navýšíme až na 100G,“ říká Marcin Kotlarski, ředitel produktového rozvoje skupiny GTS. „Jsme oceněním poroty MEF Award velmi potěšeni a věříme, že svou vedoucí pozici v EMEA regionu udržíme i nadále.“
Portfolio ethernetových služeb GTS zahrnuje GTS Ethernet Line pro aplikace Point-to-Point a Point-to-Multipoint, GTS Ethernet VPN pro aplikace Multipoint-to-Multipoint, GTS Ethernet Media Line pro distribuci médií a GTS Ethernet NNI pro ethernetové propojení operátorů. Aby byla skupina GTS schopna zajistit velkoobchodním zákazníkům ještě lepší přístup k ethernetovým službám, připojila se nedávno k Equinix Carrier Ethernet Exchange jako součást privátních E-NNI.

 

Novinky

Co se u nás děje

GTS dodá hlasové a mezinárodní VPN služby britské společnosti Penzias zajišťující správu technologií

26.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, vytvoří v Polsku, Rumunsku a Maďarsku virtuální privátní síť (VPN) a zajistí hlasové služby firmě Penzias – britské společnosti spravující telekomunikační systémy pro kancelářské budovy.

Řešení GTS Data Storage získalo ocenění IT Produkt 2012

18.06.2012
Řízené úložné řešení pro lepší zabezpečení a spolehlivější správu dat GTS Data Storage, které nabízí telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech, se dostalo do nejužšího výběru nejlepších letošních novinek a získalo ocenění IT Produkt 2012.

GTS spouští novou službu videokonferencí v HD kvalitě, dostupnou kdykoli a kdekoli; Platforma Vidyo přináší škálovatelný systém telepresence jak velkým, tak malým a středním firmám

14.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, spouští novou službu GTS Videokonference.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všechna práva vyhrazena
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist