Ukončení služby telegramů

27.05.2011 - GTS Czech

Telefónica O2, poskytovatel veřejné telegrafní služby v ČR, oznámila ukončení této služby k 31. 5. 2011. Od 1. 6. tedy nebude dostupná ani služba telefonického podávání telegramů na telefonním čísle 133001. GTS nabízí svým zákazníkům jako alternativu službu GTS SMS Gate, která umožňuje hromadné nebo individuální rozesílání SMS zpráv z PC nebo interních aplikací zákazníka do pevných a mobilních  sítí v ČR i do zahraničí.

Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení nebo zákaznickou linku

 

Novinky

Co se u nás děje

GTS dodá hlasové a mezinárodní VPN služby britské společnosti Penzias zajišťující správu technologií

26.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, vytvoří v Polsku, Rumunsku a Maďarsku virtuální privátní síť (VPN) a zajistí hlasové služby firmě Penzias – britské společnosti spravující telekomunikační systémy pro kancelářské budovy.

Řešení GTS Data Storage získalo ocenění IT Produkt 2012

18.06.2012
Řízené úložné řešení pro lepší zabezpečení a spolehlivější správu dat GTS Data Storage, které nabízí telekomunikační operátor a poskytovatel služeb datových center GTS Czech, se dostalo do nejužšího výběru nejlepších letošních novinek a získalo ocenění IT Produkt 2012.

GTS spouští novou službu videokonferencí v HD kvalitě, dostupnou kdykoli a kdekoli; Platforma Vidyo přináší škálovatelný systém telepresence jak velkým, tak malým a středním firmám

14.06.2012
Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, spouští novou službu GTS Videokonference.
Copyright © 2009 Communica s.r.o., všechna práva vyhrazena
Realizace: HyperMedia, a.s., www.hypermedia.cz
Partneři: BestSite s.r.o.
TOPlist
TOPlist